Spływ Kajakowy i Bory Tucholskie

Pomysł na aktywny wypoczynek? Spływ kajakowy i Bory Tucholskie!

Spływ Kajakowy i Bory Tucholskie? Jeśli znaleźli się Państwo na tej stronie, oznacza to, że z pewnością planujecie rekreacyjny wypoczynek w otoczeniu natury. Naszego pięknego Parku Krajobrazowego w okolicach Tucholi.

Dla wyjaśnienia w tym wpisie chcielibyśmy przedstawić Państwu nowe zasady, które obowiązują uczestników spływów kajakowych w Polsce w 2022 roku.

Kajaki Klem-Land – oferta na rok 2022

Przede wszystkim mając na uwadze bezpieczeństwo klientów, dbamy o czystość i higienę naszych pojazdów oraz sprzętu. Godnym uwagi jest fakt, iż każdorazowo po zorganizowanym spływie kajaki przechodzą specjalistycznie czyszczone oraz dezynfekowane. W związku z ograniczeniami jakie zostały wprowadzone, ilość osób podczas transportu z punktu A do B, nie może przekroczyć 50% miejsc dostępnych w pojeździe.

Niemniej jednak, nadal jesteśmy w stanie przygotować przejazd nawet dla 50 osób, uwzględniając wszystkie regulacje. Przed rezerwacją terminu, należy poinformować nas o ilości uczestników, byśmy mogli się odpowiednio przygotować. Takie działanie ma na celu ochronę Państwa zdrowia.

Spływ Kajakowy i Bory Tucholskie! – Spływ Kajakowy i Bory Tucholskie

Bez wątpienia chcielibyśmy w tym miejscu zaprosić Państwa na dalszą część naszego wpisu, czyli Spływ Kajakowy i Bory Tucholskie – Nowe Zasady w 2022 roku.

Kończąc, jeśli interesuje Państwa zakres naszych usług w związku z organizacją spływu kajakowego w Borach Tucholskich. Zapraszamy na Stronę Główną!

Od 2014 roku zajmujemy się organizacją spływów kajakowych. Do zobaczenia na spływie!

Kajaki Klem-Land
Spływy Kajakowe w Borach Tucholskich.

Nasze Social Media