Spływ Kajakowy i Bory Tucholskie

Spływ Kajakowy i Bory Tucholskie – Nowe Zasady w 2022 roku

Spływ Kajakowy i Bory Tucholskie 2022

Spływ Kajakowy i Bory Tucholskie? Pomysł na aktywny wypoczynek? Spływ kajakowy i Bory Tucholskie!

Jeśli znaleźli się Państwo na tej stronie, oznacza to, że z pewnością planujecie rekreacyjny wypoczynek w otoczeniu natury naszego pięknego Parku Krajobrazowego w okolicach Tucholi.

W tym wpisie chcielibyśmy przedstawić Państwu nowe zasady, które obowiązują uczestników spływów kajakowych w Polsce w 2022 roku.

Kajaki Klem-Land – oferta na rok 2022

Mając na uwadze bezpieczeństwo klientów, dbamy o czystość i higienę naszych pojazdów oraz sprzętu. Każdorazowo po zorganizowanym spływie są one przez nas specjalistycznie czyszczone oraz dezynfekowane. W związku z ograniczeniami jakie zostały wprowadzone, ilość osób podczas transportu z punktu A do B, nie może przekroczyć 50% miejsc dostępnych w pojeździe.

Niemniej jednak, nadal jesteśmy w stanie przygotować przejazd nawet dla 50 osób, uwzględniając wszystkie regulacje. Przed rezerwacją terminu, należy poinformować nas o ilości uczestników, byśmy mogli się odpowiednio przygotować. Takie działanie ma na celu ochronę Państwa zdrowia.

Zasady organizacji spływu kajakowego 2022 – Bory Tucholskie

Gdy dokonają Państwo rezerwacji, na miejscu skupimy się na sporządzeniu listy uczestników wraz z numerami PESEL. Procedura ta ma na celu usprawnić działania służb w momencie zlokalizowania tzw. „pacjenta zero” i dotarcia do wszystkich osób, które miały z nim kontakt.

Lista uczestników na spływ kajakowy – wzór

Mogą Państwo przygotować również ową listę samodzielnie przed spływem, by w momencie spotkania skupić się tylko i wyłącznie na wypoczynku. Przede wszystkim na liście powinny znaleźć się Imię i Nazwisko / Numer PESEL / Telefon Kontaktowy (opcjonalnie).

Wzór Pobierz Tutaj!

Sprawdź naszą ofertę na rok 2022!

W tym miejscu chcielibyśmy Państwa zaprosić na naszą stronę główną, na której szczegółowo opisaliśmy zakres naszych usług w związku z organizacją spływu kajakowego w Borach Tucholskich.

Od 2014 roku zajmujemy się organizacją spływów kajakowych. Do zobaczenia na spływie!

Kajaki Klem-Land
Spływy Kajakowe w Borach Tucholskich.

Nasze Social Media